1 / 2
Sito za pesok - dimenzii spored potrebite
1 €
23.11.2021 23:02

Штип / Штип

Izrabotuvame sita za pesok so drven ram i metalna mreža.
Dimenziite na ramot i gustinata na mrežata pri sekoe sito za pesok može da bidat prilagodeni spored potrebite.
Kontakt za cena i naračka:
0038971489048 (Viber, WhatsApp)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077816447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам