1 / 4
Opel omega 2.5td
1.200 €
24.11.2021 08:16

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Omega

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava opel omega 2.5td 98godina registrirana cela godina smeneto ulje dve novi predni gumi. Kontakt 076266608

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
078217319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам