1 / 3
Sony - Bluray pleer
2.800 МКД
27.06.2022 11:37

Струмица / Струмица

Pleerot e vo super sostojba. cita odlicno vo sekunda. Na internet ne mi e proban,nemam blisku Lan kabel,taka da ne znam dali funkcionira na internet.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам