1 / 6
Se prodavaat saksiski cvekja
1.000 МКД
31.05.2022 06:15

Охрид / Охрид

se prodaav domasno odgleduvani saksiski cvekja:
Bendzamin;
Fikus;.
Dracena siroka;
Seflera;

Cenite za sekoe cveke se definirani na samata slika


Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
078499672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам