1 / 9
Ponuda za prodazhba na kuka i nedvizhnosti vo selo Beloviste
105.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2021 12:00

Јегуновце / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

451 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Selo Belovishte-Opshtina Jegunovce

Se prodava kuka so 97m2 stanbena povrshina i pridruzhna parzela od 451 m2.
Na parcelata ima i tradicionalno izgradena povekenamenska kuka.
Pokraj toa na prodazhba se nudat i drugi povrshini vo seloto.
Cenata nevedena podolu se odnesuva samo za kukata so parcela broj 2109 i e PO DOGOVOR!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Sasho Marcheski
Потврден огласувач
004915754137221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам