1 / 4
Se prodava Acer iconiatab 8w super socuvan neispraven
1.200 МКД
24.11.2021 13:37

Карпош / Скопје

Марка:

Acer

Големина на екранот:

8" инчи

Se prodava Acer 8 inca skoro nov vo kutija super socuvan nejke da startuva cena 1200 denari

Категорија: Компјутери / Таблети

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам