1 / 1
Ореви , одлична сорта / orev
150 МКД
17.11.2022 18:43

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Се продава 200кг орев во лушпа, голем. 077-947-004

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077947004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам