1 / 2
Deloven Prostor vo Centar na Struga
140.000 €
02.12.2022 12:22

Струга / Струга

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata avtobuska stanica, so moznost za nadgradba

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
079330000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам