1 / 4
Lesnici, lesnici sadnici, лешници
60 €
15.12.2021 22:17

Битола / Битола

Sadnici lesnici, dve godini I edno godini so mnogu dobar koren kako na slikite, so cena od 60-80den.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078300152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам