1 / 1
Se izdava stan ili sobi
1 €
Цената не е фиксна
24.11.2021 17:24

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vlado Maleski

Se izdavat stanoj i sobi.
Od 25m2, 50m2, 100m2.
Info na tel: 078357666

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

A.K
Потврден огласувач
078357666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам