1 / 6
Детска Соба
490 €
24.11.2021 18:01

Куманово / Куманово

Комплет детска соба од високо сјаен медијапан.
Користена 4 години со душек Dormeo

Цена : 490евра

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Marko Georgievski
Потврден огласувач
078547158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам