1 / 1
KJUMCI F80 NOVI
1 МКД
24.11.2021 19:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kjumci 1m-3komada,rozetna,dve kolena 45’ i dva drzaci. Site novi,inox,f80-za pelet. Site na polovina cena od prodavnica. 070709020

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070709020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам