Opel Astra 1.4 Benz/Plin
1.050 €
24.11.2021 19:33

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

-registrirana
-napravena servis (rebrast set, ulje,filter)
-PaliVozi
071 665 161

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardit
Потврден огласувач
071665161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам