1 / 4
Haski
1 €
08.10.2022 06:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Haski
Huski
Masko
Se prodava samo zatoa sto nemam vreme za nego( ako dojde covek so ke go drzi kako sto treba mu go davam i bez pari )
Naucen e mnogu dobro

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Noli
Потврден огласувач
071851888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам