1 / 12
Masi
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 07:54

Куманово / Куманово

Prodavam masi , klub masi
Mnogu malku koristeni , (utnata mi e bojata )
Za info pisete samo na viber 071310017

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам