1 / 4
Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI
107.250 €
04.07.2022 15:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Партизанска

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2
Се продава стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2
На ул.Партизанска наспроти факултетот.
Истиот го има следниов распоред:
-Дневна соба
-Кујна
- 2 Спални соби
-2 купатила
- Остава
Цена: 107 250E
За подетални информации обратетесе на:
Ѓоко: 078 303 253
Шифра: 0070

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам