1 / 2
PRIRODEN MARIOVSKI MED
450 МКД
Цената е фиксна
16.02.2022 22:02

Битола / Битола

Се продава природен мариовски мед на големо и мало. Пчелите се наоѓаат во село Будимирци во шумски предел на 50 км од Битола. Медот е пакован во канти за мед и тегли.

Контакт тел. 075235786

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078936039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам