1 / 2
>Sok od Kalinka<
270 МКД
Цената е фиксна
25.11.2021 17:10

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Почувствувајте ја силата на калинката преку најдобриот природно цеден сок.
Напијте се од природниот енергетски сок и заштитете го вашиот организам од секакви вируси.
Нарачајте навреме бидејќи сокот е во ограничени количини !
Број за контакт 070 778 775
270 den 1 Litro
Vrshime kargo dostava do cela Makedonija.

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078854139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам