1 / 1
menjac menuvac za mercedes 7g tronic
700 €
Цената е фиксна
12.01.2022 19:00

Струга / Струга

se prodava menuvac komplet so boban i elektronika so ventilite ne otvoreno so maslo od kolla mercedes benz cls 320 cdi 2008 g so f1 so 90000km
menuvacot e na perfektna sostojba
pasirat ne e class ,ml, s class, i na site drugi koli od mercedes so se se so 7brzini automatic so f1

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ditlind
Потврден огласувач
070977292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам