1 / 8
ГОЛЕМА ЕСЕНСКА АКЦИЈА
130 €
Цената е фиксна
02.12.2021 22:24

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

🔥🔥ГОЛЕМА ЕСЕНСКА АКЦИЈА🔥🔥
*DVX-AHDBF2363 или DVX-AHDTF2363
4камери
*DVX-DVR042 снимач
ГРАТИС напојување 12V,5A
🤑🤑130evra🤑🤑
🔥🔥ГОЛЕМА ЕСЕНСКА АКЦИЈА🔥🔥
*DVX-IPCBF2363 или DVX-IPCTF2363
4камери
*DVX-NVR045P снимач со вградени POE порти
🤑🤑225evra🤑🤑
⏳Гаранција 24 месеци
☎️ 071 278 205
📩info@trajmar.com.mk
АКЦИЈАТА Е ДО 31.12.2021 или до трошење на залихи.
🚚 Достава низ цела Македонија по карго

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

TRAJMAR DOOEL
Потврден огласувач
071278205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам