1 / 6
Se prodava PEDA TEK 250CC
111 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

PEDA TEL

Se prodava PEDA TEK 250CC, registriran pod garancija

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sead
Потврден огласувач
071349314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам