Kupuvam ili baram da iznajmam garaža vo Karpoš 3.
1 МКД
05.10.2022 15:34

Карпош / Скопје

Квадратура:

20 m²

Kupuvam ili baram da iznajmam garaža vo Karpoš 3.

072236149
072236149
072236149

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се бара за изнајмување од:

...
Потврден огласувач
...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам