1 / 2
Brusalica Hitachi
4.000 МКД
09.12.2021 20:11

Битола / Битола

Dobro zacuvana brusalica, kupena vo Svajcarija.

Viber +38976940204 Erol
Mob 078 326 961

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
078326961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам