1 / 5
Se prodava kuka vo centar na Struga
1 €
14.06.2022 23:26

Струга / Струга

Број на соби:

3,5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Dimitar Vlahov

Se prodava kuka vo centar na Struga, vo gradskiot pazar so deloven prostor. Osnova 80 m². Deloven prostor, sprat so 3 sobi namesten i potkrovje. Moznost za nadgradba.
Cena po dogovor.
* * * Lice za kontakt Vlatko 077-712-347 * * *

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Klime
Потврден огласувач
*********
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам