1 / 3
prodavam set za jadenje pozlaten
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2022 10:06

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Prodavam komplet set za jadenje pozlaten 24 karati nov ne koristen donesen od stranstvo
si ima zig za pozlatata
cena 470 evra moze zamena za dron , skuter, frizideri, bojleri ili slicno
tel 078-988-235

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Останато

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам