1 / 2
Принт на 10,000 флаери / Print na flaeri A5
20.000 МКД
Цената е фиксна
13.12.2021 14:36

Аеродром / Скопје

Еднократна понуда за принтање на 10,000 флаери (А5) по цена од 2 денари флаер.

Двостран принт во колор.

Нарачки на 070 373 083 / www.vapads.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Останато

Се продава од: Претпријатие

VAPADS
Потврден огласувач
077 922 362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам