1 / 8
Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI
200.000 €
27.09.2022 15:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. Васил Главинов

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов
Се продава реновирана куќа на ул.Васил Главинов
Куќата се состои од приземје кат и поткровје (карабина), комплетно реновирана.
На секое ниво има 4 соби и купатило
Цена: 200 000 evra
Шифра: 0014
За подетални информации обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Julijana: 076 361 360

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам