1 / 10
Strafilica 20v PARKSIDE
5.000 МКД
24.05.2022 13:10

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 20v - 2Ah, nameneta za strafenje i busenje vo metal, so dvo brzinski prenosnik i regulacija na vrtezen moment, so led osvetluvanje i metalen futer so raspon od 1,5 do 13mm.
Vo kufer so dodatoci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам