1 / 1
Lamba jaze / Ламба јаже
300 МКД
24.05.2022 09:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Едноставна декоративна рустична ламба, доволно флексибилна за употреба во кујна, бар, тераса итн. Должината и изгледот може да се корегира со врзување на различни јазли по ваша желба.

Карактеристики:
Должина: 1 метро (со можност на корегирање на должината).

Цена: 350 денари.

Достава достапна низ цела Македонија.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071 313 326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам