1 / 3
RAM DDR3 2 x 2GB (4GB) za LAPTOP
1.000 МКД
29.09.2022 21:29

Гостивар / Гостивар

Se prodava RAM DDR3 na 1600MHz, 2 slota po 2GB (4GB), za laptop APPLE MACBOOK PRO.

Cena: 1-1000den
Cena: 2-1800den

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

B u f f y
Потврден огласувач
070314678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам