1 / 5
Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI
350.000 €
04.10.2022 14:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

330 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. Наум Охридски

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро
Се продава куќа од 270м2, со вкупна површима на плацот од 600м2.
Куќат е нова градба на два спрата комплетно опремена, уредено дворно место,сопствен паркинг.
Цена: 350000 евра
За повеќе информации обртете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0073

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам