1 / 3
Prepek Rakija - Vatashka
220 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2022 17:20

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam dve godishna domashna PREPEK RAKIJA , 50 stepeni , okolu100 litri . Garantirano od cisto grozje Smederevka i Vranec. Telefon 078 417 214 Vane. Koj probal znae shto e rakija

Категорија: Останато

Се продава од:

Vano
Потврден огласувач
078417214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам