KUJKA
1 €
16.05.2022 19:39

Валандово

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ilindesa

Se prodava kujk vo VALANDOVO
Inf. na tel.078 430 802

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078242075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам