Се продава плац во Козле
95.000 €
11.12.2021 13:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

796 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Козле 3 идеален за градење. Плацот е со целосно поврзан со струја, вода и канализација.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ЕУРОКОМ
бул. Кочо Рацин бр. 7А / 1-1
Потврден огласувач
070246299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам