1 / 3
Старо ретро радио Никола Тесла / Staro retro radio Nikola T
2.000 МКД
01.09.2022 10:22

Кисела Вода / Скопје

Продавам старо ретро радио Никола Тесла 58А. Радиото е функционално.

Prodavam staro retro radio Nikola Teska 58A.

https://www.radiomuseum.org/r/tesla_58a58.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075571405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам