1 / 6
Cane corso
150 €
Цената е фиксна
26.11.2021 21:10

Росоман / Кавадарци

Zensko kutre Cane Corso prvo birano od leglo primeni site vakcini procisteno od glisti od extra ubavi roditeli 50kg+.

Категорија: Останато

Се продава од:

Zarko veljkovik
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам