1 / 4
Dubak Jungle
1.500 МКД
07.06.2022 11:23

Охрид / Охрид

Se prodava solidno zachuvan dubak Jungle.Volanot I muzikata na nego se vo funkcija. Ima dve podesuvanja za vistina.
Cena: 1500den

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078/365 234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам