1 / 11
HYUNDAI GETZ 1.5 CDTI 65 kw.2007 god
3.200 €
23.05.2023 07:01

Делчево / Делчево

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

HYUNDAI GETZ 1.5 CDTI 65 kw.2007 god
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам