1 / 1
Печка
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2021 12:14

Охрид / Охрид

Се продава печка за греење 6ка
Цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

snezana
Потврден огласувач
070671980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам