1 / 9
Се продаваат 2 приколки за камион
240.000 МКД
27.11.2021 14:23

Дојран / Гевгелија

Се продава приколка Krone во исправна состојба, 150.000 денари.
Приколка Kassbohrer во исправна состојба 90.000, денари.
Повеќе инфо на 070544980

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
070544980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам