1 / 10
LCD Digitalna Mini zlatarska precizna vaga - Златарска Вага
999 МКД
14.09.2022 12:06

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi mini digitalni zlatarski vagi
preciznost 0,01 gram merat do 200 grama

za merenje zlato, srebro, nakit..

gratis baterii 1,5v

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам