1 / 3
Lenovo ThinkVision T27i-10 1080p
1 МКД
27.11.2021 20:47

Шуто Оризари / Скопје

Tech Specs

MONITOR SIZE27.0"
DISPLAY RESOLUTION1920 x 1080
BRIGHTNESS250 cd/㎡
ASPECT RATIO 16:9
CONTRAST RATIO1000:1
CONNECTION TYPE1 x VGA 1 x HDMI 1.4 1 x DP 1.2 1 x USB 3.0 1 x Audio Out (3.5mm)
WEIGHT6.55 Kg
RESPONSE TIME4ms (Extreme Mode), 6ms (Normal Mode)
PANEL TYPEIn-Plane Switching
VIEWING ANGLE178 / 178 degrees
Monitorot e mnogu socuvan doagja so kutija i preostanata garancija
moze zamena za Graficka ili za
kombo CPU+PLOCA+RAM
kontakt: 070 352 205 viber

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава / Можна е замена од:

Malik
Потврден огласувач
070352205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам