Чувам стари лица / cuvam stari lica
По Договор
27.11.2021 21:36

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Чувам стари лица - Скопје
Cuvam stari lica - Skopje

Снежана - 071 805 411

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
074246810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам