1 / 9
Seat Toledo TDI
800 €
27.01.2022 00:48

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam seat Toledo 1.9 tdi 110 ks so foll oprema klima ispravna ladit. Motorot e mnogu dobar. Imat karoseriski ostetuvanja. Registracija pominata.
Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
071819440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам