1 / 4
225 55 16 petlas m+s
1.800 МКД
04.12.2021 14:18

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

16

Prodavam zimski gumi malce vozeni
Dimenzija 225/55R16
Petlas m+s
Tie se na slikite
Cena 1800 denari za edna guma
Poveke informacii na telefon
Jovan: 071241251

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072263644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам