1 / 7
kompjuteri za vozila
1 €
01.08.2022 07:54

Гевгелија / Гевгелија

-peugeot 206 1.4 i 8v
-vw sgharan,ford galaxy 1.9 tdi 2002 god
-audi a6 2.5tdi 1997-2005
-peugeot 106,citroen saxo 1.5d 2001god
-fiat stilo 1.9 jtd 2003 god
-ford mondeo 2.0 tdci 2006 god
-scoda(fabia,octavia,superb,rapid,yeti)1.9tdi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

lupco
Потврден огласувач
071399892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам