1 / 6
alternatori za vozila
1 €
01.08.2022 07:54

Гевгелија / Гевгелија

-fiat punto 1.2
-mazda 6 2.0 di 2005
-renault espase 2.2 dci 2..2-2020
-mazda 323 2.0 di 1999
-volkswagen
-ford focus 1.6 16v 1999-2004 benzin

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

lupco
Потврден огласувач
071399892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам