1 / 5
Se prodava kukja so deloven prostor
190.000 €
Цената не е фиксна
25.11.2022 08:04

Бутел / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2009

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Butelska 49b

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima i deloven prostor od 98 kvadrati i moznost za uste eden sprat i 330 kvadrati dvorno mesto

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pance
butelska 49b
Потврден огласувач
070242343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам