1 / 5
Brend-Glanc nova zimska -eko koza jakna
1.500 МКД
03.01.2023 18:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

L

Боја:

Кафена

Mnogu kvalitetna,brendirana jakna kupena vo stranstvo
Bojata e izmegju maslinesta i kafeno,poveke na kafeavo.Ima dva ukrasni kosi dzepa gore i dva funkcionalni dolu so patent
Celata e oblozena so stepovana ,topla postava.kapata se vadi.
Kaivceto si odi so nea
povelete dimenzii:
Ramenja 43cm
Od pod pazuva do pod pazuva 51cm
Struk 42cm
Sirina dolen del 49cm
dolzina 72cm
dolzina rakav 64 cm
Tel 077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам