1 / 3
Detsko krevetce 120x60 so dusek skoro novo!
4.000 МКД
02.01.2022 16:30

Кисела Вода / Скопје

Se prodava detsko krevetce so dimenzii 120x60, komplet so dusek.

Krevetceto e vo odlicna sostojba, mnogu malku e koristeno.

Se podesuva na 3 nivoa visinata na lezisteto.

So krevetceto ide gratis relaksator!

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
078727698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам